Nota prawna

Wszystkich użytkowników naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z poniższym zastrzeżeniem.

Witryna niniejsza oraz zawarte w niej informacje zostały przygotowane przez Spółki 3Spare Sp. z o.o. oraz 3S Logistyka Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Białymstoku. Dokładamy wszelkich starań, aby umieszczone w niniejszym serwisie internetowym informacje były uzupełniane na bieżąco a nadto aby nie wprowadzały w błąd w zakresie profilu działalności oraz oferty handlowej. Pomimo tego nie możemy zagwarantować, że informacje  w niniejszym serwisie są kompletne i prawidłowe.

W celu uchylenia wątpliwości informujemy, iż żadna z informacji zawartych w niniejszej witrynie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego (Dz.U.64.16.93 z późn. zm.). Informacje powyższe powinny być rozumiane wyłącznie jako zaproszenie do negocjacji.

Prawa autorskie do materiałów zawartych w niniejszym serwisie przysługują wskazanym wyżej Spółkom, zaś ich drukowanie lub kopiowanie może odbywać się wyłącznie w celach niekomercyjnych i dla użytku własnego. Wyłączamy niniejszym naszą odpowiedzialność za wszystkie informacje zamieszczone w serwisie bez naszej zgody lub przez nas nieopracowane.

Dostęp oraz korzystanie z witryny 3Spare.eu podlega wymienionym wyżej zastrzeżeniom oraz wszystkim odpowiednim przepisom. 

Skorzystanie z niniejszego serwisu internetowego oznacza akceptację wymienionych wyżej warunków bez zastrzeżeń i ograniczeń. Wszystkie inne uzgodnienia pomiędzy użytkownikiem a 3Spare nie mają mocy ani skutków prawnych.